O škole

"Chceme mladým talentovaným fotbalistům poskytnout celoroční a systematickou výchovu nejen pro vyšší sportovní výkonnost, ale i pro další uplatnění ve společnosti."

Petr Mašlej, ředitel Akademie FC Baník Ostrava

Spolupráce mezi Obchodní akademií s.r.o. a Akademií FC Baník Ostrava vznikla v roce 2017 za účelem nabídnout nadějným fotbalistům možnost plnohodného středoškolského vzdělání. Studijní obor Eknomika a sport je kombinací obchodní, účetních a ekonomických předmětů a zároveň obsahuje rozšířenou výuku tělesné výchovy (fotbalová příprava) v koncepci FCB.

Speciální sportovní předměty:
Specializovaná kondiční a sportovní příprava, Teorie sportu, Sportovní psychologie, Výuka licence C a B

Realizační tým:
Profesionální trenér + asistent, profesionální trenér brankářů, kondiční trenér, fyzioterapeut, pedagogický pracovník

Koncepční způsob fotbalové přípravy:
Řízená metodika tréninkového procesu, zajištění kompletní péče – fyzioterapeut, lékař

CO VÁM  MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Kompletní tréninkové a vycházkové oblečení, příspěvek na vycházkovou obuv.
  • Dvakrát denně svačiny, výživové doplňky.
  • Kompletní lékařská péče, pravidelné testování – funkční testy, testy disbalancí, rychlostní testy, laktátové testy, sportestery značky Polar
  • Studenti mají možnost účastnit se stáží v partnerských klubech (AC Milan, ADO Den Haag, Swansea City).
  • Menší počty žáků ve třídách či studijních skupinách zase zaručují individuální přístup, dobré pracovní a studijní klima.
  • ZDARMA internát (ubytování a strava – snídaně, teplá a studená večera).
  • Pedagogové nabízejí možnost individuálních konzultací v případě delší absence žáka.
  • Ve škole vyučují odborníci z praxe, kteří jsou zárukou kvalitního propojení teoretických znalostí s reálným životem.
  • Škola poskytuje po celou dobu studia zapůjčení učebnic.
  • Vedení školy podporuje zájem žáků o studium systémem motivačních bonusů, z nichž ten nejvýraznější je stipendijní program pro nejlepší studenty.

JEŠTĚ SE ROZMÝŠLÍTE? NAŠE ŠKOLA MŮŽE BÝT I VAŠE BUDOUCNOST!

Co se u nás koná

V tuto chvíli nejsou vydány žádné informace konaných akcí.

Adresa:
B.Dvorského 1049/1